There Will Be Haters

Sú slávni, talentovaní a stále všetkým na očiach. Nenávisť sa na ne valí zo všetkých strán. Na ich výkony však pôsobí ako motor. Navyše s novými kopačkami adidas na nohách je nikto a nič nezastaví.

Spoločnosť adidas predstavila novú, kontroverzné a štýlovú reklamu. Vystupujú v nej štyri futbalové hviezdy - Karim Benzema, Luis Suárez, Gareth Bale a James Rodriguez.

Prečo vybrala spoločnosť adidas práve tieto futbalistu? Oni totiž vzbudzujú okrem obdivu a rešpektu aj vlnu nenávisti a negatívnych reakcií. Tzv. "Haters" im závidia všetko od spôsobu, akým sa správajú, cez obdiv, ktorého sa im dostáva až po ich novej žiarivej kopačky adidas.

Nové rady kopaček adidas

A aké že sú tieto nové kopačky adidas? Okrem ľahko zmeneného delené tu nájdete aj radu adizero F50, Predator a Nitrocharge v novom jedinečnom dizajne.

adizero f50

Kopačky adidas adizero f50 FG
F50 majú nový žiarivý oranžový zvršok s grafikou pripomínajúce ducha, špeciálne rozloženie gripov pre lepší záber a unikátny povrch dribbletex pre precíznu prácu s loptou. Tri pruhy sú navyše originálne natisknuté zvisle na päte.

Predator

Kopačky Predator 1.0 FG

Ďalší model Predator predstavuje nový dynamický dizajn s výstupkami na zvršku pre maximálnu kontrolu lopty. Zvršok je z obľúbeného syntetického materiálu hybridtouch s vlastnosťami kože. Gélová výplň na bokoch predlžuje kontakt s loptou a umožní ďaleko presnejšie prihrávky.

Nitrocharge

Kopačky adidas Nitrocharge na pevný prírodný povrch

Model Nitrocharge ponúka vďaka pruhu Energysling cez priehlavok stabilitu a pružnosť prednej časti a pridá energiu pri zmenách smeru. Chutný toho disponujú kopačky technológií Energypulse na podrážke, ktorá zlepší akceleráciu pri šprinte.

11Pro

Kopačky adidas adiPure 11Pro s podošvou na pevný prírodný povrch


Zástancovia kožených kopačiek si prídu na svoje pri rade 11Pro, v ktorej nájdu kopačky z klokanej kože . Jedná sa predovšetkým o futbalové topánky pre zástancov klasiky. Ich hlavným atribútom sú komfort a stabilita.

Messi

Kopačky adidas Messi s podošvou na pevný prírodný povrch

Ďalšou novou radou sú potom kopačky Messi inšpirované ako Messiho hrou, tak jeho rodným mestom a futbalovými začiatky. Zdrsnený povrch zaistí lepší kontakt s loptou a kolíkmi majú špeciálny tvar pre jednoduchšie prudké zmeny smeru .Berte závistlivca a ohováranie ako kompliment. Sú dôkazom toho, že to čo robíte, robíte dobre. Ak sa ľudia o vás a vaše nové žiarivé adidas kopačky zaujímajú, patríte k tým najlepším. Nezabúdajte, ak v niečom naozaj vynikáte, "there will be haters" .

A ak svoje nové adidas kopačky ešte nemáte, stačí si vybrať v našej ponuke. Práve teraz.


Reklama There Will Be Haters
Nová kontroverzná a štýlová reklama značky adidas na futbalové kopačky. Futbalové hvšzdy Suárez, Bale, Rodriguez a Benzema sa v nej vysmievajú všetkým závistivcům a "haterům".


Zdieľajte tento článok