CLIMAPROOF je systém, ktorý vás ochráni pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi, pred daždivým počasím a pred premoknutím v snehu.

Oblečenie adidas so systémom CLIMAPROOF Vás ochráni pred nepriaznivým počasím. Za pomocou ľahkej priedušné membrány, sa k Vám nedostane dážď ani vietor a neprekvapí Vás už žiadne kaluže, blato alebo čerstvá snehová vrstva. Systém CLIMAPROOF je navyše priedušný, umožní cirkulovať vzduchu priamo u Vašej pokožky a ľahšie odvádza teplo a odparuje pot. Vďaka ochranným prvkom CLIMAPROOF Váš tréning alebo závod už nič nenaruší, môžete si užívať radosti z pohybu aj za dažďa a iných nepriaznivých klimatických podmienkach.

ClimaProof Wind je nejprodyšnější, ľahká štruktúra, ktorej úroveň ochrany je nastavená na použitie pre častý pohyb. Je to ideálny materiál pre popoludňajší beh v chladných, vlhkých podmienkach.

ClimaProof Rain umožňuje pohyb v podmienkach vytrvalejšího dažďa, zamedzuje preniknutiu vody skrz túto škrupinu, ale súčasne je zaručená vysoká priedušnosť.

ClimaProof Storm odevy sú určené do náročných klimatických podmienok, ktoré panujú napríklad na horách. Hodnota vodného stĺpca sa u týchto materiálov pohybuje okolo 10 000 mm.


 

Zdieľajte tento článok: