adidas adiFIT je vyberateľná vložka, na ktoré je vyobrazený priestor, kam by správne malo siahať chodidlo Vášho dieťaťa. Jednoducho tak vybratím vložky a priložením chodidlá Vášho dieťaťa zistíte, či mu obuv sedí a vyhovuje.

S pomocou adidas adiFIT odpadá problém s výberom Správnej Veľkosti obuvi pre Vaše ratolesti. V obuvi VUR systémom adiFIT je patentovaná špeciálna vyberateľná vložka pre Určenie Správnej Veľkosti obuvi. Jednoducho si Vytiahni vložku a dítě chodidlo priložte na vložku Rovňák Ako v obuvi. Na tajte špeciálnej vložky je zobrazený priestorov:, kam až by malo chodidlo Vášho diétu Siah, aby obuv správne sedela. Jednoducho tak Zistíte, či daná obuv dieťaťu vyhovuje.

Vložka adidas adiFIT nie je vytvarovaná, chodidlo dieťaťa je ešte len vo vývoji, klenba je nevyvinutá a vložka by tak správne mala byť úplne rovná. Nezanedbávajte výber správnej veľkosti obuvi pre Vaše dieťa. V detstve je výber správnej veľkosti veľmi dôležitým faktorom, príliš veľká obuv podporuje neprirodzený spôsob chôdze, naproti tomu príliš malá obuv má za následok neprirodzený vývoj chodidla. Tieto vady sa u deti môžu preniesť aj do dospelosti. Vložka adidas adiFIT je k dispozícii takmer v každej detskej obuvi adidas.


 

Zdieľajte tento článok: