adidas miCoach X_CELL

adidas predstavuje novinku, ktorá zefektívni váš tréning. miCoach X_CELL meria rýchlosť, reakciu, intenzitu, výšku skoku a srdcový tep.

Čip sa pripevňuje na textilný pás okolo hrudníka priamo na kožu. Možno ho však nosiť aj na tričku kompatibilnom s X_CELL alebo inom príslušenstvo pre snímanie tepu. Do svojej pamäte je tento typ miCoach schopný uložiť až 7 hodín vášho tréningu. Údaje z neho potom jednoducho pomocou Bluetooth ® Smart prenesiete do svojho smartphonu, kde môžete vaše štatistiky porovnávať s ostatnými športovcami. Pomocou svojho telefónu alebo na miCoach.com si tiež vyberiete jeden z profesionálnych návrhov tréningu. Tieto tréningy zahŕňajú plány pre vytrvalosť a rýchlosť, plány silového tréningu a flexibility a cvičenia pre zvýšenie výskoku. Dostaňte sa do kondície s adidas miCoach X_CELL!

Chcete, aby bol váš tréning efektívnejší a vaša kondícia lepší? Vyskúšajte nový adidas miCoach X_CELL a váš tréning sa od základov zmení. Tento šikovný čip meria rýchlosť, reakciu, intenzitu, výšku skoku a srdcový tep.

Pomocou Bluetooth® Smart prepojíte čip s vašim smartphonom, prenesiete dáta získané pri tréningu a môžete ich zdieľať a porovnávať s ostatnými športovcami. Cez smartphone alebo na www.micoach.com si môžete vybrať aj jeden z vopred pripravených profesionálnych tréningov. Tu vyberajte na základe toho, čo chcete zlepšiť a v čom chcete svoju kondíciu zvýšiť. V ponuke nájdete tréningový plán pre vytrvalosť a rýchlosť, plány silového tréningu a flexibility a cvičenia pre zvýšenie výskoku. Do svojej pamäte je tento tréningový čip miCoach X_CELL schopný uložiť až 7 hodín vášho tréningu. Samota Čip sa na textilnom páse pripevňuje okolo hrudníka priamo na kožu. Môžete ho ale nosiť aj na tričku kompatibilnom s touto technológiou alebo na inom príslušenstvo vhodnom pre snímanie tepu. Keď poriadny tréning, tak jedine s miCoach X_CELL!


Zdieľajte tento článok: