Tenis

Na slovenskom sa tenis stáva čoraz obľúbenejším športom a tenisu fandia aj spoločnosť adidas, ktorá podporuje českej i zahraničnej tenisové reprezentantmi a športovcov. Vstúpte s nami do sveta tenisu a doprajte si príjemné chvíle v tenisovom oblečení a obuvi adidas.

Tenisové oblečenie i tenisové topánky adidas každoročne prichádza s technológiami, ktoré športovci zaisťujú maximálne pohodlie, dostatočnú priedušnosť a flexibilitu. Tenisové oblečenie i obuv adidas predvídajú každý Váš pohyb a dokážu sa Vám maximálne prispôsobiť.

Tenisové oblečenie a obuv volí aj profesionálni športovci. Tenisové šaty pre jarnú sezónu 2012 adidas Women adizero Dress obliekla aj srbská tenistka Ana Ivanovičová, tenisové šaty adidas W adizero Dress v zelenom prevedení volia aj slovenská profesionálna tenistka Daniela Hantuchová. Obe farebné prevedenia tenisových šiat môžete zakúpiť v sekcii Tenis - sukne a šaty. Z mužského tenisu využíva tenisové oblečenie napr. Škótsky tenista Andy Murray, ktorý z jarnej kolekcie oblieka tenisové tričko adidas Men Barricade Crew Tee a tenisové šortky adidas Men Barricade Short. Všetko nájdete v kategórii Tenis.

Tenisové šaty adidas sú opatrené technológiou ClimaCool, ktorá pomáha pri veľkej fyzickej aktivite cirkuláciu vzduchu u pokožky, telo športovca je tak ochladzované po celú dobu zápasu a tréningu, technológia ClimaCool samozrejme zabezpečí aj rýchlejší odvod potu. Tenisové šaty, tenisové šortky, tenisové sukne aj tenisové tielka adidas s technológiou ClimaCool udržuje športovca dlhšie fit.

Tenisové tielko, tenisová tričká a ďalšie tenisové topy alebo šortky sa iste nezaobídu bez technológie adidas FORMOTION. Tenisové oblečenie adidas FORMOTION podporuje svalový systém tenistu a navyše pri športovom zápase napomáha k správnemu držaniu tela. Oblečenie adidas FORMOTION je tvarované a plne sa prispôsobí telu športovcov a pri fyzickom vyťaženie podporuje svalstvo.


Zdieľajte tento článok: