Kolekcia adidas Styl

Kolekcia STYL značky adidas predstavuje módne štýlové oblečenie pre bežné nosenie, ktorému sa adidas doteraz vôbec nevenoval. Ako každá kolekcie, tak aj táto je označená logom. Logo STYL bolo prvýkrát predstavené v roku 2002, ale v Českej republike až od začiatku roku 2010. Menej známe logo obsahuje "Tri pruhy v kruhu". Celá kolekcie STYL je rozdelená do štyroch podkolekcií. A ktoré to sú? Medzi prvými sa pohybuje adidas NEO label, Design Šport alebo SLVR a v neposlednom rade adidas Y-3.

Riaditeľ adidas NEO label Dirk SCHÖNBERGER upozorňuje na kreativitu a rozmanitosť tejto kolekcie. Modely sú určené skôr pre teenagerov, ktorí si môžu vybaviť svoj outfit. Tvárou celej kolekcie sa stali Selena Gomez a medzi tínedžermi populárny spevák Justin Bieber. Výnimočnosť tejto kolekcie je v hre s farbami skombinovanými prirodzenou eleganciou motívov zvierat a potlačí. Adidas NEO nezanedbal ani džínsové ponuky pre mestskú pohodu. Dievčatá aj chlapci budú mať možnosť zosúladiť svoj ​​model s obuvou či obuv prispôsobiť odenia s výbornou cenovou dostupnosťou.

Adidas zmýšľal aj komfortne, nielen všedne a elegantne. Nechal sa inšpirovať automobilkou Porsche založenú už v roku 1931 Ferdinandom Porsche, ktorý mal veľa originálnych nápadov, napríklad na tričko Porsche Šport, nohavice, plavky, šortky aj tašky s vysokou kvalitou materiálu a športovo ladeným dizajnom.

Posledné dve kolekcie sú zatiaľ predávané vo vybraných častiach sveta a do Českej republiky doteraz neprenikli. Adidas SLVR je predstavovaná oblečením a obuvou pre voľný čas. Táto mestská móda s inovatívnymi kúskami zodpovedá tempe 21.storočia a je obdarená veľmi kreatívnym strihom, nápadnými farbami a pohodlným nosením.

Posledný a veľmi netradičné kolekcií je adidas Y-3, ktorá je prácou japonského módneho návrhára Yohji Yamamoto. Jedná sa o extravagantné voľné a vzdušné oblečenie pestrých farieb doplnenými temnú čiernu. Modely Yohji Yamamoto nosili mimo iného slávne hviezdy ako Elton John.


Zdieľajte tento článok: