Kolekcia adidas Performance

Kolekcia adidas Performance vyniká športovou módou, ponúkne Vám všetko pre Váš voľný čas aj pre šport. Zo širokej ponuky oblečenia, obuvi a ďalšieho vybavenia adidas si iste vyberie každý milovník športu a pohybu. Produkty spadajúce do tejto kolekcie spoznáte na prvý pohľad veľmi ľahko podľa známeho loga "pyramídy". Všetok tovar adidas performance je označené logom pyramídy a niektoré produkty sú ešte navyše označené tromi pruhmi, ktoré sú tak typické pre značku adidas. Logo adidas performance bolo navrhnuté a predstavené v roku 1991 a zastrešuje celú športovú kolekciu. Kolekcia adidas Performance je plná predovšetkým funkčného a zároveň tiež módneho oblečenia, obuvi a ostatného vybavenia pre rôzne druhy športu, v Českej republike sa adidas zameriava prevažne na tieto druhy športov:

BEH

Pre každého bežca je v oddelení adidas performance kvalitná bežecká obuv adidas, ktorá Vám zaistí nielen lepšie výkony ale hlavne bezpečie a prevenciu pred prípadným zranením. Bežec musí myslieť aj na funkčné oblečenie, ktoré odvedie pot a príjemne ochladí telo. Profesionálny bežci i bežci amatéri nájdu ideálne bežecké vybavenie. Adidas Performance ponúka aj osobného trénera vo forme miCoach, ktorý Vám bude radiť kedy pridať a kedy naopak ubrať podľa nastaveného tréningového plánu. Na výber je k dostaniu v prevedení miCoach Zone, ktorý s Vami komunikuje pomocou svetelných ukazovateľov a v prevedení miCoach Pacer, ktorý Vás koriguje hlasovými pokynmi. Bežecké blečení aj topánky adidas Performance sa radí do jednotlivých kolekcií:

 • adiZERO - textil aj obuv adidas adizero je označenie pre najvyššiu radu bežeckého vybavenia. Adizero je označením pre rýchlosť, túto sekciu teda využijú hlavne tí najvýkonnejší bežci. Oblečenie je opatrené tými najlepšími technológie, ktoré poskytujú bežci maximálne pohodlie, ventiláciu a odvod vlhkosti. Dôraz je kladený na použitý materiál a precízne spracovanie. Obuv adidas adizero sa vyznačuje ultralehkostí a tiež vsádza na rýchlosť, obuv adidas adizero je jednoznačne závodné obuvou. Perfektné odpruženie je samozrejmosťou,
 • adiSTAR – kkolekcie od Adidasu, ktorá sa stavia hneď po kolekcii adidas adizero medzi najvyššou rad bežeckého oblečenia a obuvi. Kladie dôraz na kvalitu spracovania, u bežecké obuv adidas adistar je kladený dôraz na tlmiace vlastnosti a správne odpruženie,
 • SUPERNOVA – adidas v bežeckej kolekcii SUPERNOVA ponúka oblečenie a obuv v prevedení, ktoré vyhovuje každému bežcov. Základné farebné kombinácie sú doplnené aj o výrazné farebné prvky,
 • RESPONSE – rada od Adidasu, ktorá vo svojich produktoch odráža všetko prečo beháme. Kolekcia adidas RESPONSE ponúkne bežeckú obuv alebo bežecké oblečenie nielen pre bežcov amatérov, ale má čo ponúknuť aj profesionálnym bežcom, pre ktoré je beh ich životom,
 • MODERN CLASSIC – základná rada bežecké obuvi aj oblečenie od Adidasu ponúka klasické strihy aj prevedenia, ktoré sú typické pre každú kolekciu MODERN CLASSIC. V každej ďalšej kolekcii je pozmenený dizajn tak, aby ste vyzerali dobre za každej situácie. Aj v tejto základnej kolekcii nechýba dôležité technológie, ktoré Vás udrží v suchu a fit.

PLÁVANIE

Adidas nezabúda ani na plavcov. Vrcholovému plavci adidas ponúka okrem plaviek aj kvalitné plavecké okuliare adidas, ktoré sú dôležitou súčasťou vybavenia každého plavca, rovnako tak je nevyhnutnou súčasťou plavecká čiapka adidas. Z doplnkov pre plavcov Vám adidas performance ponúka uteráky, župany, či papuče do sprchy aj k bazénu.

 • INFINITEX EXTREME – kolekcie zahŕňajúce dámske alebo dievčenské jednodielne plavky, ktoré sú stavané na extrémne záťaže a veľmi časté použitie. Plavky sú odolné voči poškodeniu chlórom, čím sa zvyšuje ich životnosť.
 • INFINITEX – dámske, pánske, dievčenské alebo chlapčenské plavky z kolekcie Infinitex využijú všetci náruživí plavci, ktorí si návštevu bazéna či iného vodného sveta nenechajú ujsť aj niekoľkokrát týždenne. Plavky z tejto kolekcie obsahujú vlákna odolná voči poškodeniu chlórom.
 • AQUAWEAR INSPIRATION – plavky z tejto kolekcie sú prvotne určené pre plavcov amatérov, ktori netrávi v bazéne toľko času ako profi športovci. Väčšina týchto plaviek obsahuje vlákna Lycra, vďaka čomu Vám plavky perfektne sadnú a Vy sa budete cítiť dobre.

TENIS

Tenis je celoročným športom, ktorému sa venuje čoraz viac rekreačných športovcov. Adidas performance pre tenistu každoročne pripravuje kolekciu tenisové obuvi, tenisového oblečenia a ďalšieho tenisového vybavenia. Adidas nezabúda ani na najmenších, pre ktorých je kvalitná obuv najviac dôležitá najmä pre ich ďalší vývoj. Adidas performance ponúkne pre Vaše rotolesti aj detskú tenisovú obuv.

 • BARRICADE – najvyšší rad tenisového oblečenia a obuvi od Adidasu. Profesionálne oblečenie a obuv na tenis pre profesionálnych hráčov tenisu a nielen pre nich. Vo vybavení z kolekcie BARRICADE od Adidasu získate istotu pri hre. Žiadny protihráč už pre Vás nebude problém.
 • adizero– s kolekciou adizero od Adidasu je spojený význam rýchlosti. Celá kolekcie je teda inšpirovaná všetkým, čo rýchlosť vystihuje rovnako tak celý dizajn tenisového oblečenia a obuvi. Väčšina oblečenie adidas adizero je vybavená technológiou FORMOTION podporujúci Vaše svalstvo pri každom pohybe.
 • adiPure - kolekcie adiPure od Adidasu prichádza vždy s niečím novým. Túto radu obliekajú vrcholoví športovci aj tenisti začiatočníci. Tenisové oblečenie aj obuv adidas sú opatrené technológiami, aby ste mali vždy príjemný pocit z hry.
 • RESPONSE – tenisová rad RESPONSE ponúka všetko pre tenistov, ktorí nechcú zostať pozadu a chcú viac, chcú hrať, chcú byť lepší ako súper, chcú víťaziť ...
 • BASIC – ákladný rad tenisového oblečenia a obuvi, ktorá prichádza s každou kolekciou s novým vzhľadom. Dôležité technológie samozrejme zostávajú.

OUTDOOR

Každý z nás, či sme alebo nie sme športovci, nech máme radi pohyb alebo radšej sedíme doma, každý z nás raz opustí brány veľkomesta, každý z nás navštívi prírody, pretože tá je všade okolo nás. A všade tam ocenia vybavenie, ktoré nám prináša adidas performance. Adidas vybavenie pre Outdoor nás ochráni pred každým počasím, aby sme sa vždy cítili v pohode a užívali si krásneho pocitu nerušené prírody. V Outdoorové obuvi od Adidasu nás neprekvapí žiadny zradný povrch, outdoorová obuv so systémom Gore-tex nedovolí dažďu ani vetru, aby nám skazil akýkoľvek trampové výlet s priateľmi.

 • TERREX– adidas TERREX je označenie pre najvyššiu rad outdoorového oblečenia, obuvi a batohov od Adidasu. Adidas TERREX Vás bude sprevádzať všade a bude Vašim spoľahlivým partnerom na cestách. Precízne prevedenie a tie najlepšie technológie Vám zabezpečí príjemné a pokojné cestovanie. Obuv adidas TERREX je pevná, odolná a zároveň odľahčená topánka, ktorá Vám zabezpečí lepšiu stabilitu na nerovnom povrchu. Batohy adidas TERREX sú opatrené anatomicky tvarovaným polstrovaním, u niektorých typov je umiestnený 2 litrový hydrovak.
 • TERREX Swift – kolekcie adidas TERREX Swift je ideálnou voľbou pre turistiku a všetky outdoorové aktivity. Bundy, mikiny, tričká, nohavice i topánky adidas TERREX Swift majú tie najlepšie vlastnosti pre turistiku. Swift znamená rýchlosť rovnako tak aj outdoorové vybavenie adidas Vás nabudí k lepším výkonom.
 • SUPERTREKKING – vvysokohorská turistika, hrebeňovka, turistické trasy .. To všetko je spojené s treking rovnako ako celá kolekcie adidas SUPERTREKKING, ktorá Vás pripraví na každý výšľap od hlavy k päte. To najlepšie vybavenie na treking nájdete v sekcii Outdoor SUPERTREKKING.
 • HIKING/TREKKING – pre všetky prevádzkujúce aspoň občasnú turistiku je tu kolekcie adidas HIKING. Oblečenie a topánky adidas HIKING využijete aj pri bežnej popoludňajší vychádzke. Budete sa cítiť príjemne nech je zima alebo teplo, vietor alebo dážď, žiadne nepríjemné počasie Vás už neprekvapí.

BASKETBAL

Hoci basketbal nie je v našej krajine toľko rozšírený ani na basketbalistu a ich potreby adidas performance nezabúda. Basketbalová obuv od Adidasu poskytuje hráčovi dokonalé odpruženie a zároveň zamedzí zranenia členku alebo prípadným ďalším hroziacim zranením. Adidas performance vybaví Vaše mužstvo na ďalšiu sezónu funkčnými dresy, v ktorých si získate rešpekt. Pred zápasom i po ňom Vás adidas oblečie do basketbalových súprav, ktoré Vám udrží telesnú teplotu, aby ste boli na zápas vždy stopercentne pripravení.

 • NBA Swingman – chcete hrať v rovnakých dresoch ako Vaše obľúbené basketbalové hviezdy? Dresy adidas NBA Swingman sú presne tým, čo hľadáte. Sekcia adidas NBA Swingman zahŕňa kolekciu dresov, ktoré sú autentické dresům v ktorých hrajú profesionálni hráči NBA. Využívajú rovnaké technológie, rovnaký dizajn ... Tieto basketbalové dresy obliekajú najlepší hráči NBA tak prečo nie vy?
 • NBA Replica – kolekcie adidas NBA Replica sú dresy inšpirované najlepšími tímami basketbalovej súťaže NBA. Ak hľadáte so svojím tímom basketbalové dresy, nechajte sa zlákať niektorým z modelov najvyššej basketbalovej súťaže NBA. Adidas Vám má čo ponúknuť.
 • NBA FANWEAR – kolekcie adidas NBA FANWEAR to sú basketbalové dresy, tričká, mikiny, kraťasy a ďalšie dizajnovo zaujímavé kúsky od Adidasu vhodné na basketbal aj mimo ihriska. a originálnom prevedení.
 • TEAM UNITY – základné a jednoduchá farebné prevedenia basketbalových dresov môžete hľadať v sekcii adidas TEAM UNITY. V basketbalových dresoch od Adidasu budete hrať sami za seba. Nepotrebujete kopírovať hviezdy, aby ste vyhrali. Buďte svojskí, oblíkejte basketbalové dresy adidas TEAM UNITY.

Neopomenuteľným vybavením hráčov basketbalu sú aj basketbalové topánky , na tie sa kladie pri basketbale najväčší dôraz. Basketbalové topánky adidas vynikajú predovšetkým nízkou hmotnosťou, aby sa hráči mohli po ihrisku pohybovať s ľahkosťou a mohli vyskočiť k basketbalovému košu ešte vyššie. Použité technológie zaistia hráčom úplné pohodlie a rýchly krok. V ponuke sú modely z kolekcie TS SpeedCut, TS Commander Beast, adidas adiZero alebo adidas PRO MODEL.

HALA

Nielen v zime ale aj v lete sú veľmi obľúbené halové športy. Preto Vám adidas z kolekcie performance prináša halovú obuv, oblečenie do haly vrátane dresov a špeciálnych halových lôpt. Adidas Performance ponúka všetko pre volejbal, florbal, basketbal, hádzanú, halový futbal, tenis, stolný tenis i nohejbal. Halové športy sú veľmi špecifické, preto by ste rozhodne nemali zanedbať výber oblečenia i obuvi.

FOTBAL

Vo futbale a futbalovom vybavenia je adidas jednotkou na svetovom poli. V tejto sekcii sa teda oblečiete kompletne a hlavne kvalitne, adidas Vám ponukne vždy z niekoľkých cenových a materiálových kategórií.


Zdieľajte tento článok: