Oblečeníe adidas TECHFIT

Pre športovcov a milovníkov pohybu je tu pripravená kolekcie oblečenia adidas TECHFIT.

Športové oblečenie adidas ponúka viac pre Váš šport a pohyb. Kolekcia adidas TechFit je vyrobená z kompresného materiálu, ktorý pomáha zlepšovať Váš výkon. Oblečenie Techfit tesne prilieha k Vášmu telu, priamo v oblečení Adidas TechFit sú zakomponované špeciálne klimatické vložky, ktoré po celú dobu nosenia spoľahlivo odvádza vlhkosť z tela, Vaše telo je tak stále v suchu a nedochádza k prehriatiu organizmu. Oblečenie Adidas TechFit je vyrobené z bezšvového materiálov, môžete teda zapomemout na podráždenie a nechcené otlaky na koži.

adidas TECHFIT POWERWEB

Techfitové oblečenie adidas Vám prináša výhody vo forme odvodu potu z tela, zlepšenie rovnováhy tela, spresnenie pohybu a v neposlednom rade zvýšenie výkonu pri behu a ďalších športových aktivitách. Oblečenie adidas TechFit PowerWEB má navyše v materiáli zabudované elastické silové prúžky, aby ešte viac zvýšili Váš výkon. Silové prúžky dokážu pri šprinte zrýchliť Vaše telo o viac ako 1%, pri skokoch dokonca zlepší Vás skok o viac ako 4%. A to už stojí za dôvod uvažovať o zakúpení techfitového oblečenie adidas PowerWEB. Na akom princípe fungujú elastické silové prúžky? Podobne ako je tomu o gumových pásikov, ktoré sú zakomponované v oblečení klasického techfitového oblečenie adidas. Pri natiahnutí pásku sa vyvinie energie, ktorú si pásiky uchovávajú a vyšlú ju spolu s vaším kopom, úderom, hodom, skokom, krokom alebo ďalšie fyzickú činnosti. Textil adidas TechFit PowerWEB zlepší držanie tela a tým prispeje ik optimalizáciu výkonov.

Výskum University of Calgary a globálny výskum adidas skutočne dokazuje pozitívne účinky oblečenie adidas TechFit na Váš výkon. Textil adidas TechFit PowerWEB zaistí:

 • vyššiu rýchlosť - zaistí lepšie držanie tela, dodá viac sily a sebadôvery
 • vyššiu vertikálne skok - uloží a vráti porciu energie pri behu aj skoku
 • vyšší výkon - zlepší stabilitu, ušetrenú energiu využijete pre lepšiu výkonu
 • vyššiu odolnosť - zredukuje vibráciu a zameria sa na zachovanie svalovej energie

adidas TECHFIT Recovery

VVedecký výskum University of Calgary a globálny výskum adidas deklaruje zvýšenie výkonu športových aktivít pri nosení textilu adidas TECHFIT. O niečo viac Vám môže nabídout adidas TechFit Recovery, ktorý navyše zaistí rýchlejšiu rekonvalescenciu tela a svalov a viac:

 • rýchlejší rekonvalescencie - urýchli proces obnovenia tým, že zvýši rýchlosť odstraňovanie laktátu o 5,1%
 • viac pohodlia - zameria sa na kompresiu hlavné svalové skupiny pri zachovaní voľnosti pohybu v okolí kĺbov
 • lepšiu priedušnosť - integrovaná technológia ClimaCool umožňuje lepší odvod vlhkosti a potu z Vašej pokožky, aby ste stále cítili príjemný pocit sucha a chladu
 • pripravený znížiť únavu Vášho tela, respektíve oddialiť príchod únavy spôsobené znížením laktátu až o 5,6%

adidas TECHFIT SEAMLESS

Legíny, topy s rukávom alebo bez rukávov, tielka a celej súpravy adidas TECHFIT Seamless ponúkajú rôzne úrovne kompresie - stredná kompresia pre podporu alebo nízka kompresia pre pohodlie a ľahkosť, oblečenie adidas TechFit SEAMLESS sa prispôsobí individuálnym prianiam každého zákazníka. Toto techfitové oblečenie adidas je doporučené pre športovcov všetkých úrovní a rôznych športových zameraniach.

Oblečenie adidas TechFit SEAMLESS sa chová ako Vaša druhá koža, špeciálne zóny zabudované v odevoch adidas zdvihnú a podporí cielené časti tela, zaistí tak stabilitu a správne držanie tela. Technológia ClimaCool odvedie pot od tela, cítite sa tak stále v suchu a neprehrievajú sa, patričné ​​miesta na tele sú ochladzovaná vďaka zabudovaným klimatickým vložkám. Bezšvová konštrukcia textilu zabráni podráždeniu pokožky a nepríjemným otlakom.

adidas TECHFIT Preparation

adidas TechFit Preparation je vysoko výkonná rada oblečenie prispievajúce k zvýšeniu pohodlia pri tréningu a ďalších športových aktivitách. Oblečenie adidas TechFit Preparation Vám prináša:

 • väčšiu slobodu pohybu - veľmi mäkké švy a špeciálny strih odevov zaistí maximálnu comfort pri tréningu
 • viac podpory - kompresia odevov znižuje vibráciu svalov a zlepšuje Váš výkon
 • viac ventilácie - integrovaná technológia ClimaCool umožnuje lepší odvod potu od tela a zaistí ventiláciu vzduchu na potrebných častiach tela

adidas TECHFIT miCoach

adidas TechFit miCoach je vysoko výkonná rada oblečenie prispievajúce k zvýšeniu pohodlia pri tréningu, navyše Vám prináša možnosť ľahšie využívať osobného trénera vo forme adidas miCoach. Oblečenie adidas TechFit miCoach Vám prináša rovnaké výhody ako adidas TechFit Preparation, táto rada oblečenie je však naviac compatibilné s adidas miCoach - prístrojom, ktorý meria Vašej tepovú frekvenciu a naviguje Vás, kedy máte pridať alebo naopak ubrať na fyzickej aktivite, aby ste dostali maximum zo svojho tréningu. S topom adidas TechFit miCoach odpadá nutnosť mať na hrudi umiestnený textilný hrudný pás, na ktorý sa predtým umiestňoval monitor tepovej frekvencie. Teraz si monitor tepovej frekvencie adidas miCoach jednoducho pripojíte priamo na triko adidas TechFit miCoach a vyrazíte na svoj ​​každodenný tréning. Rovnako tak Vám adidas TechFit miCoach prináša:

 • väčšiu slobodu pohybu - veľmi mäkké švy a špeciálny strih odevov zaistí maximálnu comfort pri tréningu
 • viac podpory - kompresia odevov znižuje vibráciu svalov a zlepšuje Váš výkon
 • viac ventilácie - integrovaná technológia ClimaCool umožnuje lepší odvod potu od tela a zaistí ventiláciu vzduchu na potrebných častiach tela

adidas TECHFIT Cut & Sew

adidas TECHFIT Cut & Sew je vysoko výkonná rada oblečenie prispievajúce k zvýšeniu pohodlia pri tréningu a ďalších športových aktivitách. Oblečenie adidas TechFit Cut & Sew Vám prináša:

 • viac kompresie na svaly a kĺby
 • viac podpory - kompresia odevov znižuje vibráciu svalov a zlepšuje Váš výkon
 • viac ochrany - ochrana proti UV žiareniu +50
 • lepší pocit - integrovaná technológia CLIMALITE ešte rýchlejšie odvedie vlhkosť z tela

Zdieľajte tento článok: