adidas miCoach SPEED_CELL

 

adidas miCoach SPEED_CELL so sebou prináša novú generáciu kopačiek a bežecké obuvi - generáciu inteligentný obuvi adidas. Vôbec po prvýkrát je možné získať z Vášho tréningu alebo súťaže štatistiky všetkých druhov pohybu a následne s nimi pracovať online. Váš tréning aj samotný zápas sa môže stať oveľa efektívnejším.

 

adidas miCoach SPEED_CELL neudáva iba dosiahnutú vzdialenosť alebo čas, ktoré nám bežne poskytujú rôzne druhy krokomerov. Čidlo adidas miCoach SPEED_CELL prináša jedinečnú výhodu, zaznamenáva všetky Vaše pohyby a za pomocou akcelerácie presne meria všetky dôležité výkonové ukazovatele, zatiaľ čo ostatné krokomery udávajú iba približnú vdálenost podľa počtu krokov a dĺžku kroku iba odhadujú. Čidlo adidas miCoach SPEED_CELL prináša oveľa viac, po celú dobu Vášho tréningu alebo súťaže zaznamenáva nielen prejdenú vzdialenosť, rovnako ako Vašu maximálnu rýchlosť, dozviete sa počet šprintov, počet krokov, snímač zaznamenáva Vaša zrýchlenie aj ubehnutú vzdialenosť.


Vybrané modely kopačiek, bežeckej obuvi a tenisové obuvi sú opatrené dutinou v podrážke obuvi, kam ľahko čip adidas miCoach SPEED_CELL uložíte. Čidlo je potrebné vkladať pod stielku do pripravenej dutiny a vždy obrázkom nahor. Ak nemáte obuv kompatibilný s miCoach, môžete čidlo miCoach SPEED_CELL umiestniť na šnúrky, balenie totiž obsahuje sponu, ktorý vložíte pod šnúrky a snímač miCoach SPEED_CELL do klipsu jednoducho zhora pevne zacvaknite.

 

adidas miCoach SPEED_CELL má internú pamäť, ktorá je schopná zaznamenať až 8 hodín Vášho tréningu, má teda dostatočnú kapacitu na každý Váš zápas aj tréning. Potom môžete všetky dáta bezdrôtovo preniesť do svojho počítača. K zakúpeniu sú dve varianty miCoach SPEED CELL iPhone , ktorý má konektor pre iPhone alebo iPod a miCoach SPEED CELL PC / MAC , ktorý obsahuje USB konektor do osobného počítača. V prípade zakúpenia celej sady (u vybraných modelov obuvi ktorých súčasťou je aj miCoach SPEED_CELL), získate konektor pre iPod aj USB konektor pre osobný počítač.

Osobné výsledky a štatistiky, ktoré získate zo svojho tréningu a zápasu, môžete nahrať na stránku www.micoach.com, tu môžete všetky výsledky porovnávať s ostatnými kamarátmi, spoluhráči alebo dokonca špičkovými futbalistami, pretože aj Lionel Messi a ďalšie známe futbalové tváre zverejňujú svoje výsledky online. Môžete porovnať rozdiely svojich výkonov a výkonov futbalových hráčov vyšších alebo aj nižších súťaží. Zakúpením adidas miCoach SPEED_CELL získate dokonalý digitálny tréningový nástroj, s ktorého pomocou môžete odhaliť svoje slabiny aj silné stránky. Tieto informácie Vám pomôžu zefektívniť každý Váš tréning a pomôžu Vám dosahovať pri zápasoch lepších výkonov, ktoré môžu byť pre celý zápas kľúčové.

Kúpiť miCoach môžete tu:

 

MiCoach SPEED_CELL je aj zábavný. Stiahni si do svojho iPhonu alebo osobného počítača aplikáciu miCoach, ktorá pracuje s Tvojimi osobné výsledky, a zahraj si hru, kde máš možnosť využiť svoje virtuálne "ja". Tu môžeš súťažiť s ostatnými športovcami. Záleží len na Tebe, aký výkon bude mať Tvoj virtuálny hráč. S každým lepším tréningom alebo zápasom bude lepšie aj Tvoje virtuálne "ja".


 

Zdieľajte tento článok: